img

Як і де у Києві їсти смачно

Крім того, що Київ відомий на весь світ своїм Майданом, неймовірної краси Андріївським узвозом і Подолом, є тут і чим побалувати свої гастрономічні рецептори.

Отже, мій особистий ресторанний ТОП місць Києва.

1. Канапка-бар
Однозначно перше місце в моєму списку, по-перше, 2 устриці тут обійдуться всього в 69 грн, концепція така, все по 1 або 2 євро. По-друге, смачні бургери з креветкою, по-третє, сендвіч з тунцем (НЕ консервованим, на хвилиночку) і піца з моцарелою і руколою! Все це можна запити також все за ті ж 1-2 євро.

2. Pacific
Про це місце скажу одне, устриці тут мммм! Обслуговування як в ресторані 5*, найсвіжіші, блискучі, найніжніші морепродукти це їх коник.

3. Smørrebrød
Йшли ми сюди за скандинавськими сморребродами, а виявилося, що це не найсильніша сторона цього кафе, зате які супи, інтер'єр, посуд, обслуговування, сподобалося все, рекомендую сідати на першому поверсі біля вікна, замовляти суп з гарбуза і день стане точно тепліше. Сморреброди, якщо є з чим порівнювати на 4, якщо немає з чим - на 5+ :)

4. Бессарабія
Приголомшливі морепродукти, приємна літня веранда. Брускетти зі шпротами – вибух емоцій, найніжніші гребінці. Тут подобається все, крім обслуговування. Прекрасне місце розташування, ненав'язливий інтер'єр. Ціни середні, не вище і не нижче, ніж у інших Київських ресторанах подібного рівня.

5. Шоті
Напевно, найвідоміший грузинський ресторан Києва, причому не тільки серед місцевого населення, а й серед туристів. Вражаючий інтер'єр, 2 поверхи розкоші, не схожий він на типові грузинськи ресторани, які є в Грузії. Але, якщо говорити про якість їжі та обслуговування, то вони заслуговують на найвищу оцінку. Офіціанти вільно відповідають українською, російською та англійською, не здивуюся, якщо якісь з них і китайський знають. Привести сюди колегу або бізнес-партнера – буде вдалою ідеєю.

6. Call me Cacao!
Тут назва говорить за себе і дуже пряно, майже співає. Навіть мені, невеликому поціновувачу какао, вдалося знайти напій до смаку. Нестандартні рецепти, несолодкий какао, домашні десерти, це смачно, однозначно дуже смачно.

Далі буде :)

© Мирослава Луцик
Chief Marketing Officer
Reikartz Hotel Group

Поділитися в:
captcha