img

Відкривати Україну стало ще легше разом з Reikartz

Літня спека, хочеться у подорож, а час та ресурси вичерпні?

Пропонуємо Вам відправитися в незабутню подорож Україною - 3 дні, одне з 12 міст, 1999 грн на 2 дорослих. Звучить, як фантазія? Зі спеціальним проєктом від Reikartz - це реальність.

Які міста беруть участь у проєкті?

Спеціально для разнопланового відпочинку, команда Reikartz розробила путівники, де вказані найбільш смачні, цікаві та пізнавальні місця обраного Вами міста.

А ще, спеціально для всіх, хто зупиниться у готелях мережі Reikartz Hotel Group (а в проєкті “Відкрий Україну” проживання на 3 дні і 2 ночі в готелях європейського класу коштує всього 1999 грн на двох), наша команда підготувала приємні знижки в ресторанах мережі.

А тепер, давайте пофантазуємо, що Ви вирішили провести незабутні вихідні у Запоріжжі, скажімо.

Звісно ж, Ви зупинилися у кращому готелі міста Reikartz Запоріжжя, де окрім сервісу європейського класу, Ви отримали ще й зручне місцеположення - у самому центрі.

Перший вечір свого відпочинку Ви вирішили присвятити плаванню в басейні і повному релаксу. Тому Ви йдете в ресторан “Рів’єра”, що при готелі. Весь вечір Ви відпочиваєте, п’єте смачні коктейлі, їсте вишукані страви з фірмової печі “Тандир”, а коли офіціант приносить Вам рахунок, то Ви приємно дивуєтесь знижці в 10%.

На наступний день у Вас насичена культурна програма - прогулянка річковим трамваєм, музей техніки Богуслаєва і музей судноплавання “Чайка”. Після нових знань та вражень, Ви вирішуєте влаштувати вечір неймовірно смачної грузинської кухні і з’їсти парочку соковитих хінкалі. Ресторан “Стумарі” як раз приходиться Вам до душі. І знову вчорашній сюрприз - 10% знижки!

Круто, правда?

Третій день відпочинку описувати не будемо, залишимо місце для Вашої фантазії, але вже по першим двом дням зрозуміло, що відпочинок буде захоплюючий!

І так у всіх 12 містах!

Втомилися уявляти та мріяти? Втілюйте в життя!

Поділитися в:

Читайте також:

Корисне

Яким буде туристичний сезон 2020

Корисне

Безпека гостей Reikartz понад усе: про те, які заходи щодо санітарії були прийняті в мережі

Соціальне життя
Корисне

Турбота про екологію в готельній сфері. Досвід компанії Reikartz